پیامک بیمه جایگزین جدید بیمه نامه کاغذی شخص ثالث

با سلام و احترام خدمت مشتریان گرامی

به اطلاع می رساند پیرو بخشنامه بیمه مرکزی از ابتدای خرداد ماه نحوه ی صدور بیمه های شخص ثالث بصورتی است که پرینت مهر شده مانند سابق تحویل بیمه گذاران نمیشود و قرار بر الکترونیکی شدن کامل این بیمه نامه به تدریج می باشد لذا بلافاصله بعد از صدور بیمه نامه پیامک بیمه برای مشتریان ارسال شده که دارای اعتبار می باشد.

در این زمینه هماهنگیهایی توسط بیمه مرکزی و پلیس راهور صورت گرفته است تا مانند گذشته بیمه نامه کاغذی از رانندگان درخواست نگردد .

جهت اطمینان خاطر برای آن دسته از مشتریان عزیز که تمایل به داشتن نسخه کاغذی بیمه را دارند امکان پرینت گرفتن این بیمه نامه توسط خود مشتریان فراهم شده است که در شرکت بیمه دی روند آن به شرح زیر می باشد:

دقایقی بعد از صدور بیمه نامه توسط نمایندگی بیمه دی ۲ پیامک بصورت اتوماتیک از سامانه صدور بیمه برای مشتری به شماره تلفن همراه وی که توسط ایشان به نمایندگی داده شده و در سامانه وارد شده است ارسال می گردد.

نمونه پیامک ها به صورت زیر می باشد

۱- “با سلام به خانواده بزرگ بیمه دی خوش آمدید
بیمه نامه خودرو – ثالث به شماره ۰۰۰۰۰۰ و مبلغ ٢,٠۴٩,۵١٣ برای شما صادر گردید
تلفن گویا : ٠٢١٢٣١٣”

۲-بیمه گذار محترم جناب آقای امیرحسین …….. با کد بیمه گذار ۱۲۳۴۵۶؛بیمه نامه شخص ثالث و حوادث راننده شماره ۱۳۹۹/۳۱/۵۶۵۵/۱۲۳۴۵جهت خودروی سواری پراید جی تی ایکس آی به شماره انتظامی ۱۱۱ب۱۱ایران۱۱ با مبلغ حق بیمه کل ۹,۱۱۳,۷۷۱ ریال به صورت اقساطی با کد یکتای ۱۰۲۶۳۰۰۰۰۰۰۰۰ در تاریخ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ صادر شده و تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ اعتبار دارد. جهت استعلام اصالت بیمه نامه از بیمه مرکزی از طریق آدرس

https://www.centinsur.ir/index.aspx?siteid=1&fkeyid=&siteid=1&pageid=306

و جهت مشاهده و چاپ بیمه نامه از طریق آدرس
https://fan2.dayins.com/BimeSiteMVC/Common/PolicyInquiry

اقدام نمایید.

با تشکر واحد صدور حمیدرضا سبحانی کد ۵۶۵۵ شرکت بیمه دی

  • همراه داشتن این پیامک به منزله داشتن بیمه می باشد و قابل اتکا و دارای اعتبار می باشد لذا نیازی به دریافت پرینت نمی باشد.
  • درصورتی که مشتریان مایل به دریافت پرینت بیمه نامه باشند با استفاده از لینک دوم(حرف s از ابتدای https باید حذف گردد تا صفحه به راحتی باز شود) می توانند به صفحه ی پرینت بیمه وارد شده و با وارد کردن کد بیمه گذار و شماره کامل بیمه نامه که در متن پیامک موجود است براحتی هم بیمه نامه خود را پرینت نمایند و هم درصورت نیاز صورتحساب خویش را دریافت نمایند.

نمونه بیمه نامه قابل پرینت بصورت زیر است و نکته مهم این است که نیازی به مهر نداشته و بصورت سیستمی معتبر خواهد بود.

  • لازم به ذکر است درصورتی که به هردلیل مشتریان موفق به دریافت و پرینت بیمه خود نشدند می توانند از نماینده بیمه درخواست نمایند تا تصویر بیمه نامه را برای ایشان ارسال نماید.
  • در نهایت اگر مشتریان اصرار به دریافت بیمه نامه چاپ شده مانند سالهای قبل داشته باشد می توانند با پرداخت هزینه ارسال با پیک ، نسخه پرینت شده توسط نمایندگی را در محل درخواستی خویش تحویل بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *