همایش سراسری شبکه فروش بیمه دی پاییز 98 برگزار شد

امروز ۲۳ آبان ۹۸ همایش باشکوهی توسط شرکت بیمه دی در هتل اسپیناس خلیج فارس تهران با حضور نمایندگان، کارگزاران و سایر شبکه فروش بیمه دی برگزار گردید.

دراین همایش که از ساعت ۷:۳۰ دقیقه صبح آغاز و تا ساعت ۱۵ به طول انجامید برنامه های متنوعی تدارک دیده شده بود و شاهد برگزاری هرچه بهتر این مراسم در مقایسه با سنوات قبل بودیم.

زمانبندی بسیار منظم ، دو وعده پذیرایی صبحانه و نهار ، استند آپ کمدی عالی با حضور حسن ریوندی ، کنسرت یکساعته گروه رستاک و … از برنامه های این مراسم بوده که مراسم امسال را بسیار متمایز و دلچسب نموده بود و همگی نمایندگان و حاضران شاهد برگزاری یک همایش متفاوت از سوی شرکت بیمه دی بوده و میبایست به همین دلیل از مدیریت محترم عامل و هیئت مدیره محترم شرکت بیمه دی قدردانی نمود.

دراین مراسم به نفرات برتر در فروش بیمه در کلیه رشته های بیمه ای جوایزی اهدا گردید .

همچنین حضور مهمانانی گرانقدر از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و نیز سندیکای بیمه گران ایران دراین مراسم و سخنرانی ایشان قسمتی از مراسم امروز را تشکیل داده بوده و البته دراین مراسم  جناب آقای کشاورز مدیریت محترم شرکت و نیز جناب آقایان شکوهی ، شکری و نیز جناب آقای فرهی مدیریت محترم امور شعب و نمایندگان نیز برای حضار سخنرانی نمودند.

در پایان به عنوان عضوی از خانواده نمایندگان بیمه دی از برگزارکنندگان این مراسم و همه عزیزانی که در این راه زحمات زیادی را متحمل شدند قدردانی می نماییم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *