روش گرفتن پرینت بیمه نامه شخص ثالث در منزل بدون نیاز به مراجعه به نمایندگی

چاپ بیمه نامه در ۴ مرحله ساده

با توجه به آنلاین شدن صدور بیمه دیگر نیازی به داشتن نسخه مهر شده بیمه نامه شخص ثالث نبوده و مشتریان به راحتی می توانند بیمه نامه خود را در منزل و محل کار یا کافی نت پرینت نمایند

 

 

نحوه ی پرینت:

۱- بلافاصله بعد از صدور بیمه نامه دو پیامک به صورت سیستمی به موبایل مشتری ارسال میگردد که در یکی از این پیامکها کد بیمه گذار و شماره کامل بیمه نامه موجود است ( درصورت عدم دریافت پیامک به هردلیل این دو شماره را می توان از واحد صدور تلفنی یا پیامکی درخواست و دریافت نمایید) 

صرفاً داشتن همین دو شماره برای پرینت بیمه نامه کفایت میکند(تصویر زیر )

نکته:اطلاعات و اعداد داخل تصویر بالا برای هر مشتری متفاوت می باشد

 

۲- بر روی لینک زیر کلیک کرده و وارد پنل استعلام و پرینت بیمه نامه شوید سپس شماره کامل بیمه نامه و کد بیمه گذار موجود در پیامک دریافتی را وارد نمایید.

ورود به پنل مربوط به پرینت بیمه نامه

۳-بر روی مرحله بعدی کلیک نمایید تا وارد پنل شوید و ماننداین صفحه را رویت می نمائید که شامل مشخصات شما و بیمه نامه و واحد صدور می باشد.

۴- با کلیک بر گزینه چاپ بیمه نامه صفحه زیر که بیمه نامه الکترونیک شماست ظاهر شده و می توانید آن را چاپ نموده و همراه خویش داشته باشید.

نکته مهم: این بیمه نامه الکترونیک نیازی به مهر نمایندگی نداشته و در سایت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران قابل استعلام اصالت صدور می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *