حذف کوپن از بیمه نامه شخص ثالث از ابتدای سال ۹۷

با توجه به سیاست بیمه مرکزی ج.ا.ا مبنی بر حذف کوپن بیمه نامه شخص ثالث و حوادث راننده از ابتدای سال ۱۳۹۷، شرکت بیمه دی اقدام به طراحی و ارائه فرمت جدیدی از این بیمه نامه نمود که دارای حداقل اقلام اطلاعاتی ابلاغی از سوی بیمه مرکزی است.

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل؛ محمدعلی رجبی مدیر بیمه های خودروی شرکت بیمه دی ضمن اعلام این خبر گفت: بیمه نامه های جدید با سرعت و سهولت بیشتری در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت، در راستای مسئولیت اجتماعی شرکت بیمه دی مبنی بر حمایت از محیط زیست و برای استفاده کمتر از کاغذ و آسیب کمتر به درختان، در آینده نزدیک نسخه دیجیتال بیمه نامه در دسترس بیمه گذاران قرار خواهد گرفت.
رجبی با اشاره به مزایای این طرح نسبت به روش قبلی اظهار داشت: یکی از مزایای این جایگزینی، جلوگیری از جعل بیمه نامه و ایجاد فضای امن در ارتباط بیمه گر و بیمه گذار است. با حذف شماره بیمه نامه و جایگزینی “کد یکتای بیمه مرکزی” مشتریان محترم می توانند در هر زمانی با مراجعه به سایت بیمه مرکزی ج.ا.ا اصالت بیمه نامه خود را استعلام نمایند.
وی افزود: بیمه نامه هایی که تا کنون صادر می شد به هیچ عنوان امکان صدور المثنی نداشت که در طرح جدید این محدودیت برداشته شده و بیمه گذار می تواند در صورت گم شدن بیمه نامه به راحتی نسخه دیگری از آن را دریافت نماید.
مشتریان محترم می توانند از ابتدای سال ۱۳۹۷ با مراجعه به شعب و نمایندگی های بیمه دی از خدمات این طرح بهره مند شوند.

لازم به ذکر است ازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *