تمدید قرارداد درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیمه دی

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل بیمه دی؛ طبق توافقات به‌عمل‌آمده با مسئولین بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص بیمه درمان تکمیلی خانواده‌های تحت پوشش این نهاد، ارائه خدمات درمان تکمیلی این خانواده‌ها بار دیگر به شرکت بیمه دی واگذار شد.

با توجه به موفقیت شرکت بیمه دی در مدیریت طرح درمان بیمه‌شدگان بنیاد شهید و امور ایثارگران در سال ۹۶ (طرح جبران ۱)، در قرارداد جدید اعضای خانواده شهدا و ایثارگران در مدت یک‌ساله پیش رو تا پایان آبان ماه سال ۱۳۹۸ تحت پوشش خدمات درمان تکمیلی قرار گرفته‌اند.

روابط عمومی شرکت بیمه دی این موفقیت را به کلیه کارکنان، به‌ویژه همکاران شاغل در شعب سراسر کشور، مدیریت بیمه‌های اشخاص و شعبه ویژه طرح جبران، تبریک می‌گوید و سربلندی دوباره را در خدمتگزاری به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از خداوند متعال خواستار است.

2 thoughts on “تمدید قرارداد درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیمه دی

  1. با سلام
   قرارداد بنیاد شهید با شرکتهای بیمه یک قرارداد معمولی نبوده و یک قرارداد سه ضلعی میباشد که دولت نیز درآن دخیل بوده و مکلف به تامین اعتبار میباشد
   متاسفانه مدتی است که بدلیل عدم تخصیص اعتبار کافی به شرکت بیمه دی که اجرا کننده این قرارداد میباشد کمی اجرای تعهدات شرکت درقبال مراکز طرف قرارداد و مراجعین عزیز بنیاد را سخت نموده است لکن جلسات و رایزنی های متعددی بین مدیریت عامل محترم و ریاست بنیاد شهید و ریاست بیمه مرکزی صورت گرفته است که با تامین اعتبار کافی از سوی طرفین قرارداد ، شرکت بیمه دی بتواند به بهترین شیوه ممکن مانند گذشته خدماتی درخشان به خانواده معظم شهدا و ایثارگران عزیز ارائه دهد.
   لازم به ذکر است به گواه اکثر خدمات گیرندگان عزیز شرکت بیمه دی تاکنون توانسته است رضایت مندی حداکثری را در اجرای این قرارداد از خانواده معظم ایثارگران کسب نماید و قطعا در ادامه اجرای قرارداد نیز با همین قدرت و کیفیت به ارائه خدمات اقدام خواهد نمود..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *