بیمه حوادث

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_display=”]
[av_textblock size=” font_color=” color=”]
4

بیمه حوادث بیمه دی

[/av_textblock]
[/av_one_full]

[av_toggle_container initial=’0′ mode=’accordion’ sort=”]
[av_toggle title=’بیمه حوادث چیست؟’ tags=”]
اگرچه امروزه به برکت پیشرفت دانش و فن آوری و استفاده از وسایل و تجهیزات پیشرفته ایمنی کار از بروز برخی حوادث ناگوار پیشگیری می شود، اما به موازات آن سلامتی و حیات انسان ها بیش از پیش در معرض خطرات و حوادث اجتناب ناپذیر قرار می گیرد و چه بسا که شدت این حوادث به گونه ای باشد که شخص و خانواده وی به تنهایی قادر به جبران صدمات ناشی از آن حادثه نباشند.
شرکت بیمه دی با ارائه بیمه نامه حوادث می تواند جبران بخشی از هزینه های مادی ناشی از وقوع حوادث احتمالی را تامین نماید و در زمان نیاز در کنار شما و خانواده عزیزتان باشد.
[/av_toggle]
[av_toggle title=’شرایط کلی بیمه نامه’ tags=”]
۱-    فوت: در صورتیکه بیمه شده به علت وقوع یکی از حوادث مشمول بیمه فوت نماید شرکت بیمه دی متعهد است سرمایه بیمه را طبق شرایط مندرج در بیمه نامه به ذینفع بپردازد.
۲-    نقص عضو و از کار افتادگی دائم کلی: در صورتیکه بیمه شده به علت وقوع یکی از حوادث مشمول بیمه دچار نقص عضو و یا از کار افتادگی دائم و کلی شود شرکت بیمه دی متعهد است معادل صد در صد سرمایه بیمه را طبق شرایط مندرج در بیمه نامه و شرایط عمومی بیمه نامه حوادث به بیمه شده بپردازد.
۳-    نقص عضو و از کار افتادگی دائم و جزئی: در صورتیکه بیمه شده به علت وقوع یکی از حوادث مشمول بیمه دچار نقص عضو و از کار افتادگی دائم و جزئی شود شرکت بیمه دی متعهد است معادل درصدی از سرمایه بیمه را طبق جدول شرایط عمومی بیمه نامه حوادث به بیمه شده بپردازد.
۴-    هزینه های پزشکی: در صورتیکه بیمه شده به علت وقوع یکی از حوادث مشمول بیمه مصدوم شود شرکت شرکت بیمه دی متعهد است هزینه های درمان وی را تا سقف مور تعهد مندرج در بیمه نامه بپردازد.
[/av_toggle]
[av_toggle title=’بیمه حوادث طرح خانواده’ tags=”]

  • مقدمه

بیمه نامه حوادث خانواده نوعی از بیمه نامه های حوادث درراستای ارائه خدمات بهینه به هموطنان گرامی بوده و پوششی برای تک تک اعضای خانواده محسوب میگردد.

دراین بیمه نامه سرپرست خانواده با پرداخت حق بیمه بسیار ناچیز کلیه افراد خانواده را درمقابل حوادث،درتمام ساعات شبانه روز به مدت یکسال تمام تحت پوشش یک بیمه نامه قرارداده و از مزایای بیمه نامه بهره مند میشود.

دریافت فایل کامل شرایط و نرخ بیمه نامه حوادث خانواده

[/av_toggle]
[av_toggle title=’بیمه نامه حوادث انفرادی’ tags=”]
هر فردی می‌تواند شخصا با پرداخت مبلغی اندک با خرید بیمه حوادث انفرادی، خود را در مقابل کلیه خطرات ناشی از حوادث مشمول بیمه که باعث فوت، نقص عضو، از کار افتادگی دائم و یا ایجاد هزینه پزشکی گردد تحت پوشش بیمه قرار دهد. در این نوع بیمه خطرهای ناشی از حوادث در هر ساعت از شبانه‌روز و در هر مکان جغرافیایی تحت پوشش می باشند و می‌تواند، کلیه خطرات اعم از شغلی، تحصیلی،‌ تفریحی و … را در بر بگیرد.

مبلغ حق بیمه این بیمه‌نامه براساس نوع شغل، ‌سفر و یا فعالیت ورزشی فرد تعیین می‌گردد. و مبلغ حق بیمه نیز . علاوه بر آن با توجه به میزان سرمایه تعهد شده فوت، ازکارافتادگی تغییر خواهد کرد.

طبقه شغلی تعریف شغل
۱ افرادی هستند که در فعالیت‌های روزمره خود با حداقل خطر مواجه هستند. مانند کارمندان دفتری و اداری، مهندسین طراح، فروشندگان تجاری و …. .
۲ افرادی که در فعالیت‌های روزمره خود با خطرات بیشتری نسبت به طبقه شغلی یک روبه‌رو هستند و معمولاً علاوه بر استفاده از نیروی فکری، کارهای دستی بدون استفاده از ماشین‌آلات صنعتی را نیز انجام می‌دهند، در این طبقه گنجانده می‌شوند. مانند مهندسین ناظر و بازاریابان، خانه‌دار و خیاط و …
۳ این طبقه شامل کسانی می‌شود که متخصص یا نیمه متخصص می باشند و اکثر آنها با ماشین‌آلات و ادوات صنعتی کار می‌کنند. مانند کشاورزان، کارکنان ساختمانی، تعمیرکاران ادوات برقی و مکانیکی، رانندگان ماشین‌های سواری و … .
۴ این طبقه شامل کسانی می‌شود که با ماشین‌آلات و ادوات صنعتی پرخطر کار می‌کنند. نظیر: پرس‌کاران، دکل‌بندها، ماموران آتش‌نشانی، رانندگان ماشین‌های سنگین، برقکاران ساختمانی و …
۵ این افراد، افرادی هستند که در فعالیت‌های روزمره خود با بیشترین خطر روبرو هستند. نظیر خلبان آزمایشی، کارگران معادن زیرزمینی، مهندسین برق فشار قوی و … .
بیمه‌نامه حوادث انفرادی قابل ارائه به دو صورت دفترچه‌ای و غیردفترچه‌ای برای هم‌وطنان گرامی‌ می‌باشد. در نوع بیمه حوادث دفترچه‌ای می‌توان میزان سرمایه‌ را از بین مبالغی که از پیش تعیین شده‌ انتخاب کرد و در صورت تمایل به افزایش سرمایه، می‌توان از نوع غیر دفترچه‌ای استفاده نمود.
برای اطلاعات بیشتر لطفا با ما درتماس باشید.
۰۲۱-۷۷۱۹۳۱۹۳

[/av_toggle]
[av_toggle title=’بیمه نامه حوادث انفرادی دفترچه ای طرح جدید’ tags=”]

بیمه‌نامه حوادث انفرادی قابل ارائه به دو صورت دفترچه‌ای و غیردفترچه‌ای برای هموطنان گرامی‌ می‌باشد. در نوع بیمه حوادث دفترچه‌ای می‌توان میزان سرمایه‌ را از بین مبالغی که از پیش تعیین شده‌ انتخاب کرد و در صورت تمایل به افزایش سرمایه، می‌توان از نوع غیر دفترچه‌ای استفاده نمود.

در بیمه نامه های جدید دفترچه ای بیمه دی بیمه گذار مختار است از بین چهار طرح از پیش تعیین شده با سرمایه های مشخص یکی را انتخاب نموده و حق بیمه مشخص شده را به انضمام مالیات برارزش افزوده ی آن پرداخت نماید.و بعد از پرداخت ،از روزی که در دفترچه بیمه قید شده است تحت پوشش بیمه حوادث خواهد بود.

  • طرحهای دفترچه ای بیمه دی
تعهدات طرح ۱ طرح۲ طرح۳ طرح۴
فوت دراثرحادثه ۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ۱۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ۱۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ۲۰۰/۰۰۰/۰۰۰
نقص عضو دراثرحادثه ۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ۱۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ۱۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ۲۰۰/۰۰۰/۰۰۰
هزینه پزشکی ۲/۵۰۰/۰۰۰ ۵/۰۰۰/۰۰۰ ۷/۵۰۰/۰۰۰ ۱۰/۰۰۰/۰۰۰
حق بیمه نهایی سالیانه با مالیات و عوارض ۲۰۰/۰۰۰ ۳۹۰/۰۰۰ ۵۹۰/۰۰۰ ۷۸۰/۰۰۰

[/av_toggle]
[/av_toggle_container]

[av_notification title=” color=’green’ border=’dashed’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’]
تنها با یکبار پرداخت هزینه ای بسیار اندک خود و یا خانواده عزیزتان را برای یکسال دربرابر خطرهای پیش بینی نشده بیمه کنید و با آسودگی از زندگی لذت ببرید. کافیست از طریق شماره های پایین صفحه با ما درتماس باشید .
[/av_notification]